Titles you rated
Like You Know It AllRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Tokyo!Rated ★ 5.0