Movies
Ratings
382
What IfRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
DelicacyRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
Chicken with PlumsRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
InfernoRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
InsaneRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 2.0