Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
KingmakerRated ★ 3.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0