Series
Ratings
224
Taxi Driver 2Rated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 2.0
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Shadow Detective Season 2Rated ★ 2.5
LTNSRated ★ 2.5
VigilanteRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
K-pop StarRated ★ 3.0
K-pop Star Season 2Rated ★ 3.0
Men Who Top The ChartsRated ★ 2.5
K-pop Star Season 1Rated ★ 3.0
Let’s Go Video TravelRated ★ 3.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Risqué Business: JapanRated ★ 4.0
Blue Tower ZeroRated ★ 3.5
Wednesday Food TalkRated ★ 4.0