Series
Ratings
108
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5- Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 2.0
- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.5