Titles you rated
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
The FighterRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0