Movies
Ratings
410
Dumb and DumberRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 5.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.0- AliveRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 5.0- RedRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 5.0