Titles you rated
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Loss:Time:LifeRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 5.0