Movies
Ratings
780
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 4.0
Made in Abyss: Wandering TwilightRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of a Sister Venturing OutRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Sing a Bit of HarmonyRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
FlightRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0