Series
Ratings
27
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0