Titles you rated
Midnight SunRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
My Broken MarikoRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 0.5
Brighter Days AheadRated ★ 5.0
Love Live! Sunshine!! The School Idol Movie Over the RainbowRated ★ 5.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 1.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Red Velvet Happiness Diary : My Dear, ReVe1uv in CinemasRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0