Titles you rated
PearlRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Tale of CinemaRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Ghost WorldRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.0
Miss ViolenceRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
OmeletteRated ★ 3.5
Fresh GuacamoleRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0