Titles you rated
- 闘牌伝説 アカギRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Beastars Season 2Rated ★ 2.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 3.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Black DogRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 3.5
A Dance From AfarRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.0