Movies
Ratings
328
Rain ManRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 1.0
Sea FogRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
A SeparationRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
The HostRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 2.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
The Quiz Show ScandalRated ★ 3.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 2.5
Seeking JusticeRated ★ 3.5
CharadeRated ★ 0.5
BurlesqueRated ★ 2.0
It Happened One NightRated ★ 4.0
A Reason to LiveRated ★ 1.0