Movies
Ratings
207
Ex MachinaRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5