Titles you rated
The BoysRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 1.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5
PastaRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 0.5