Titles you rated
MaudieRated ★ 4.5
JaneRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The TableRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
CometRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
DeparturesRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 3.5