Series
Ratings
68
Fight For My WayRated ★ 4.0
Pied PiperRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.0
Angel's RevengeRated ★ 3.0
Inspiring GenerationRated ★ 3.5
Sweet Stranger and MeRated ★ 3.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
A Dance From AfarRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0