Titles you rated
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
So I'm a Spider, So What?Rated ★ 4.0
My DearestRated ★ 5.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
QueenmakerRated ★ 4.5
3%Rated ★ 3.5
Shaman KingRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Fire ForceRated ★ 3.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 4.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 3.5
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 4.5
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 4.0
By the Grace of the GodsRated ★ 4.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 3.5