Titles you rated
Pretty WomanRated ★ 4.0
Project A Part IIRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Beverly Hills CopRated ★ 5.0
The SaintRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0