Titles you rated
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Afghan StarRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.0
The Young VictoriaRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 3.0
Eden of the East Movie I: The King of EdenRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
In My End Is My BeginningRated ★ 3.0
The Butcher BoyRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Super Size MeRated ★ 5.0