Titles you rated
I Haven’t Done AnythingRated ★ 2.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Your LetterRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.0
Homeward BoundRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
MantisRated ★ 0.5
The ClientRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
Honey Don't!Rated ★ 1.0
The GuiltyRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5