Series
Ratings
33
LiveRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5