Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 2.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Crisis JungRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5