Titles you rated
The Wild RobotRated ★ 4.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
NonnasRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 0.5
RevelationRated ★ 3.0
Miss CongenialityRated ★ 2.5
Bride WarsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 1.5
WonkaRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The Longest YardRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 1.0
Poor ThingsRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5