Series
Ratings
44
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. WalkerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0