Titles you rated
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 3.5
The Walking Dead: Daryl Dixon Season 3Rated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Marvel ZombiesRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Creature CommandosRated ★ 3.0
Spice and Wolf: Merchant Meets the Wise WolfRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 3.5
IronheartRated ★ 2.5
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5