Movies
Ratings
882
CarnageRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
ThumbsuckerRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5