Titles you rated
MonsterRated ★ 4.5
Happy-Go-Lucky DaysRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki RaihoushaRated ★ 3.5
Violet Evergarden The MovieRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Hyouka: Forbidden SecretsRated ★ 2.0- 하이큐!! 또 다른 도전Rated ★ 3.0
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 1.0- Tilted SummerRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 2.0
달빛궁궐Rated ★ 0.5
The Plan ManRated ★ 1.0
Frozen IIRated ★ 3.5