Series
Ratings
141- Bungo Stray DogsRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Moriarty the PatriotRated ★ 3.5
Green Mothers ClubRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Dr. Ramune: Mysterious Disease SpecialistRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Fruits Basket Season 3Rated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.0
Tsukumogami KashimasuRated ★ 3.5
Midnight Occult Civil ServantsRated ★ 2.5
The Morose MononokeanRated ★ 3.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5