Movies
Ratings
137
Shutter IslandRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0