Movies
Ratings
16
Hell or High WaterRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0
The PostRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
MementoRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 0.5
MoonlightRated ★ 3.0