Series
Ratings
117
Kill la KillRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 5.0- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0