Titles you rated
No Strings AttachedRated ★ 3.5
The CallRated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 2.0
InsaneRated ★ 2.5
AlwaysRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5