Titles you rated
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 2.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
Hogu's LoveRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
GiantRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0