Titles you rated
Real SteelRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5