Titles you rated
V for VendettaRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0