Titles you rated
ThorRated ★ 4.0
What Happened Last NightRated ★ 1.5
Blue StreakRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 2.0
Big MatchRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5