Titles you rated
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
MonstarRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0