Movies
Ratings
81
ThirstRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
You're NextRated ★ 3.0- One Night OnlyRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 5.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0