Movies
Ratings
228
No Other ChoiceRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
JunoRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
A Charlie Brown ChristmasRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 2.0
The Book of FishRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5