Movies
Ratings
471
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5
Last MileRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
A Dog's Way HomeRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5