Movies
Ratings
216
OppenheimerRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Red NoticeRated ★ 2.5
Behind the CurveRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 1.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0