Titles you rated
S.W.A.T.Rated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0- Untouchable LawmenRated ★ 5.0
For the EmperorRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
- WishRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0