Movies
Ratings
557
1917Rated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The Lego Batman MovieRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Game NightRated ★ 3.0
Truth or DareRated ★ 3.0
Happy Feet TwoRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.5
War HorseRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5