Movies
Ratings
320
SplitRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0