Movies
Ratings
345- Oink OinkRated ★ 2.0
Sink & RiseRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Delta BoysRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 2.5
SnowdenRated ★ 3.5
K-19: The WidowmakerRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5
The MauritanianRated ★ 3.0
The OutpostRated ★ 3.0
SnatchRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
DriveRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0