Series
Ratings
29
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 4.0
Wakako zake Season 4Rated ★ 5.0
Wakako zake Season 3Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0