Series
Ratings
30
Master's SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Meteor GardenRated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0