Movies
Ratings
59
Jacquot of NantesRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.5
OasisRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 5.0
TruthRated ★ 5.0
BombshellRated ★ 5.0
Spy GameRated ★ 5.0
SwallowRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Tony TakitaniRated ★ 5.0
CustodyRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0